“Imer Mushkolaj sapo dha gjak serbi, Sali Berisha jom”

Periskopi.com Fun

Analisti Imer Mushkolaj ka ironizuar pas përplasjes që pati me ish-kryeministrin Sali Berisha, duke thënë publikuar një fotografi që duket se po jep gjak dhe duke thënë se po ‘jep gjak serbi”.

“Imer Mushkolaj sapo dha gjak serbi”. Sali Berisha jom”, shkruan Mushkolaj.

Kujtojmë se në një emision të debatit mbrëmë, në intervistën e Sali Berishës përballë opinionistëve kosovarë, përplasje të ashpër pati mes Mushkolajt dhe Berishës.

Mushkolaj e quajti ‘vrasës’ Berishën derisa ky ia ktheu se ‘është provokator i Novisadit’./Periskopi/