Imri Ahmeti: Do të punojmë edhe 160 herë më shumë sesa që kemi punuar deri tash

Periskopi.com Lajme

Kandidati i LDK-së dhe kryetari aktual i komunë së Lipjanit, Imri Ahmeti, ka zhvilluar një takim me banorët e fshatit Magure.

Ahmeti para tyre prezantoi planin e tij qeverisë për 4 vitet e ardhshme.

Ahmeti ka ngritur në këmbë të gjithë të pranishmit pas një fjalimi në të cilin e përmendi numrin me të cilin garon në këto zgjedhje, 160.

“Unë jam i bindur se do të punojmë edhe 160 herë më shumë sesa që kemi punuar deri tash sepse unë jam i bindur që do të punojmë edhe 160 herë…”, dëgjohet duke thënë Ahmeti.

Ahmeti është favoritë për të fituar në Lipjan.

Video:

Shpërndaje në: