Imri Ahmeti merr mbështetje të fuqishme nga banorët e Rufcit dhe Ribarit të Madh

Periskopi.com Uncategorized

Kryetari dhe kandidati nga radhët e LDK’së për të parin e Lipjanit, Imri Ahmeti ka marrur mbështetje të fuqishme, në Ribarin e Madh dhe në Rufcin.

Fotot që ka publikua Ahmeti lë të nënkuptoj se, kryetari aktual i kësaj komuna ka mbështetje të fuqishme.

Postimi:

Rufci me rrethinë dhe Ribari i Madh sonte dëshmuan se na pret një fitore e madhe.

Ju faleminderit shumë për emocionet e dhuruara sot!  160

Shpërndaje në: