Imri Ahmeti merr përkrahje të madhe në Topliqan

Periskopi.com Lajme

Kryetari aktual njëherit edhe kandidati i LDK-së në zgjedhjet lokale 2021, Imri Ahmeti ka vizituar sonte banorët e Topliqanit.

Në Topliqan ai mori përkrahje masive

Postimi i plotë:

Në Topliqan takuam banorët dhe pranuam një përkrahje masive.

Jam shumë i nderuar me pritjen dhe entuziazmin e qytetarëve për programin tonë qeverisës! Bashkë do të fitojmë e punojmë edhe për 4 vjetët e ardhshëm.

 

 

 

 

Shpërndaje në: