Instagram fshin foton provokuese të Belluccit

Instagram fshin foton provokuese të Belluccit

Para dy javësh, Monica Bellucci postoi një fotografi shumë të nxehtë në Instagram, mirëpo atë nuk mund ta gjeni më në profilin e saj.

Aktorja 51-vjeçare kohë pas kohe krenohet me dukjen e saj duke publikuar imazhe që nuk i shkojnë përshtat moshës që ka.

Mirëpo, bukuria dhe dukja rinore ia lejojnë italianes që të veprojë në atë mënyrë.

Fotografia e publikuar në Instagram e shfaqte atë në një pishinë, ndërsa ekspozonte modestinë e saj.

Një imazh i tillë thyente rregullat e këtij rrjeti social, prandaj është larguar. Sidoqoftë, fotografi Fred Meylan e ka risjellë në profilin e tij, por kësaj radhe të censuruar. /Telegrafi/

monica

Shpërndaje në: