Inter-Bayer Leverkusen, formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Interi do të përballet në ndeshjen e sotme kundër Bayer Leverkusenit në kuadër të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në terren neutral dhe nuk ka ndeshje kthyese shkaku i pandemisë.

Formacionet zyrtare: Image

Image

Shpërndaje në: