Interi përmbys Fiorentinën me dy gola të shpejtë

Periskopi.com Sporti

Interi e ka përmbysur rezultatin ndaj Fiorentinës dhe po fiton 2-1.

Me të filluar pjesa e dytë, fillimisht në minutën e 53-të, Darmian barazoi për 1-1.

Pak minuta më vonë, në atë të 55’, Edin Dzeko shënoi golin e përmbysjes, për 2-1.

 

Shpërndaje në: