Interi rikthen epërsinë kundër Lazios, Skriniar shënon

Periskopi.com Sporti

Interi ka rikthyer epërsinë dhe tash po avancon 2-1 kundër Lazios, në ndeshjen e vlefshme për javën e 21-të në Serie A.

Milan Skriniar ka shënuar për 2-1 në minutën e 67, pas asistimit nga Bastoni, i cili shënoi golin e parë të ndeshjes.

Shikoni golin më poshtë.

Streamja – Simple video sharing