Irina Shayk pozon në të brendshme

Periskopi.com Showbiz

Irina Shayk është një modele ruse e cila ka famë botërore.

Irina me linjat e saj seksi dhe me bukurinë që ka, bëri që të jetë një ndër modelet më të kërkuara në fushën e saj, shkruan Indeksonline.

 

 

Ajo madje shpeshherë është cilësuar si “ikonë e bukurisë”.

Së fundmi ajo përsëri ka marrë vëmendjen e publikut dhe të mediave rozë me fotografinë e fundit që e ka publikuar, duke pozuar vetëm në të brendshme ku në plan të parë ka vënë asetet e saj trupore.

Kujtojmë që Irina ishte e dashura e futbollistit të njohur portugez Cristiano Ronaldo.

Shpërndaje në: