Irina Shayk vazhdon të takohet me të dashurin e ri misterioz

Periskopi.com Showbiz

Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë që nga ndarja e modeles Irina Shayk me aktorin Bradley Cooper, ajo është parë disa herë me një njeri misterioz.

Ja çfarë dimë deri më tani: Irina dhe Bradley u ndanë në korrik pas katër vitesh së bashku dhe në mes të thashethemeve për këtë të fundit me yllin amerikan, Lady Gaga tek filmi “A Star Is Born”.

Që nga ajo kohë, Irina po zotëronte absolutisht Instagram-in me imazhe të ndryshme dhe udhëtime pas pushimeve në Islandë. Tani, duket sikur ajo po vazhdon dhe takohet përsëri, por gjithashtu, nuk do të mbërthehet sepse askush madje nuk e di kush është ky “djalë misterioz” akoma.

Të gjithë e dimë se ata shkuan për shëtitje të mërkurën pasdite në New York dhe u panë duke lënë hotelin ‘Mercer’ së bashku për një natë jashtë.

Si, këta të dy mund të ishin miq, për të gjithë ne dimë. Ai madje mund të ishte truproja i saj i ri! Por, kjo është ajo që njerëzit po flasin tani.

Në lajme të tjera, vetëm dje, një burim nga Life & Style tha që Bradley Cooper është rikthyer në treg. Ata thanë, “Bradley ngadalë po kthehet në skenën e takimit. Një nga të dashurat e shokëve të tij e vendosi atë me dikë. Shkoi mirë, por nuk ishte një ndeshje dashurie”.

Ndërkaq, modelja Shayk ka potencuar disa herë se ende beson në dashuri dhe martesë përkundër dështimeve që ka pasur.

Shpërndaje në: