Ish-deputeti shqiptar e pranon hapur: Unë kam frikë nga gruaja

Periskopi.com Showbiz

Me siguri nga titulli mund të duket si shaka, por në fakt, është e vërtetë. Një nga të ftuarit e mbrëmjes së djeshme në emisionin “Soirée” nga Jonida Shehu në Top Channel ishte edhe ish-deputeti dhe gazetari i njohur, Mitro Çelo.

Pavarësisht se mbrëmja e kësaj të mërkure ishte e gjitha konceptuar si “Nata Shkodrane”, Çela përfaqësonte shkodranët “e ardhur” duke qenë se vetë ai me origjinë nga jugu i vendit është dhëndër në Shkodër.

Shpërndaje në: