Ish-presidenti i Kosovës në zonën VIP i vetëm

Periskopi.com Sporti

Edhe ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu është parë të jetë në zonën VIP në stadiumin ”Fadil Vokrri”.

Ai nuk është i shoqëruar me askënd, teksa shihet se është i ulur i vetëm në karrigiet e stadiumit.

Ndeshja mes Kosovës dhe Maltës pritet të nis pas pak minutave./Periskopi/

Shpërndaje në: