Islami: Ramush Haradinaj, i vetmi që është i gatshëm për president

Periskopi.com Lajme

Kandidati për deputet nga AAK, Dardan Islami ka dhënë vlerësime të larta për Ramush Haradinajn për pozitën e presidentit, transmeton Periskopi’

‘’Më i duhuri, më me përvojë. Nuk ka ik prej tavolinës kurrë’’, ka thënë ai në një emision.

‘’Haradinaj ka shumë përvojë dhe i vetmi që është i gatshëm për president, një president i fuqishëm. Haradinaj ka synim NATO-n. Do të jem zëri i njerëzve të margjinalizuar.’’/PERISKOPI/

Shpërndaje në: