Ismet Beqiri: Bashkëqeverisje e balancuar, as më shumë e as më pak

Periskopi.com Lajme

Po vazhdojnë reagimet pas zhvillimeve të fundit mes mundësisë së arritjes ose jo të një marrëveshje koalicioni mes LDK-së dhe Vetëvendosjes.

Ismet Beqiri i LDK-së shkruan në Facebook:

“Bashkëqeverisje e balancuar, as më shumë dhe as më pak”.

Ky është edhe qëndrimi i LDK-së, të cilin, në vazhdimësi e ka thënë edhe kryetari i kësaj partie, Isa Mustafa./Periskopi/

Shpërndaje në: