Ismet Munishi i papërmbajtshëm: Do t’ua lëmë në fyt

Periskopi.com Sporti

Drita ka vazhduar me fitore edhe gjatë kësaj jave në Superligën e Kosovës, pasi mposhti 2:1 ekipin e Feronikelit të Drenasit.

Gërbeshi dhe Vucaj me golat e tyre ishin vendimtar në këtë fitore të gjilanasve. Kështu, pas kësaj ndeshje, ka reaguar edhe trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi.

Siç jemi mësuar tashmë, postimi i Munishit ka qenë ndaj skuadrës së Dritës.

Madje, Munishi ka shkruar se me forcën e Zotit, “do t’ua lëmë në fyt gjithë këtë”.

Më poshtë postimi i plotë:

Shpërndaje në: