Ja çka tha Munishi pasi e poshtëroi Feronikelin me Ballkanin

Periskopi.com Sporti

Ballkani ka shënuar fitore ndaj kampionëve në fuqi të Superligë, Feronikelit me rezultatin 3:1 në kuadër të xhiros së dytë.

Pas ndeshjes, ka folur kryetrajneri i Ballkanit, Ismet Munishi i cili u shpreh shumë i lumtur me tre pikët e fituara.

“”Patëm pak fat sepse i shënuam golat herët, vrapuam më shumë se kundërshtari, Feronikeli ka lojtar shumë cilsor në radhët e veta, fituam me meritë sepse ishim më të mirë se kundërshtari, jam shumë i kënaqur me rezultatin dhe i përgezojë futbollistët për angazhimin”, ishin fjalët e Ismet Munishit, pas ndeshjes. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: