Ja e vërteta e djalit misterioz në krah të Zaimina Vasjarit (Foto)

Ja e vërteta e djalit misterioz në krah të Zaimina Vasjarit (Foto)

Mirëpo burime pranë këngëtares bëjnë të ditur për Express se aktualisht Zaimina nuk është në lidhje me askënd.  Në foton e publikuar prej saj ndodhet fotografi i cili realizon çdo set fotografik të këngëtares, Juxhin Kurti.

Në fakt miqësia dhe afërsia e Vasjarit me Kurtin nuk është diçka që nuk dihet apo është fshehur. Mesa duket këngëtarja ka vendosur t’i përkushtohet vetëm karrierës dhe biznesit të saj për momentin.

auto_Zaimina_Vasjari21478546460-300x172

Shpërndaje në: