Ja kur do të kthehet Sergio Ramos

Ja kur do të kthehet Sergio Ramos

Sergio Ramos është shumë afër të jetë në 100% e tij për ndeshjen e ardhshme të Realit, pasi Marca raporton se ai është rikthyer stërvitjeve të lehta me fizioterapeutët e klubit.

Ka dyshime për Casemiron për kontestin e ardhshëm, me lojtarin i cili kishte pësuar një lëndim më serioz në një përballje kundër Espanyolit në shtator, dhe stafi mjekësor beson se brazilianit do t’i duhen edhe 3 javë për rikuperim të plotë

Ndërkohë, Benzema dhe Pepe ende janë në dyshim pasi dyshja është lënë jashtë për një kohë të pacaktuar për shkak të lëndimeve. /Periskopi.com

Shpërndaje në: