Ja kush ia dhuroi makinën 200 mijë dollarëshe modeles shqiptare

Ja kush ia dhuroi makinën 200 mijë dollarëshe modeles shqiptare

Modelja shqiptare që jeton në SHBA ka publikuar në rrjetet sociale fotot e Bently-t të saj të ri, ndërsa mbi foto ka shkruar, “Gëzuar Krishtlindjen për mua. Faleminderit dashuria ime”. Natyrisht një dhuratë të tillë do ta dëshironte çdo vajzë dhe Emina është shprehur tejet entuziaste dhe e lumtur për makinën e saj të re.

d0354e647000db2351ac0c2f4c1e2141

Shpërndaje në: