Ja sa ‘cool’ duket bashkëshortja e Daut Haradinajt (Foto)

Ja sa ‘cool’ duket bashkëshortja e Daut Haradinajt (Foto)

Lola Haradinaj i kushton shumë rëndësi look-ut të saj.

Bashkëshortja e liderit të AAK-së, Daut Haradinaj gëzon një bukuri natyrale andaj edhe nuk ka se si të mos duket bukur, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, Lola dhe Dauti janë prindër të dy fëmijëve pas të cilëve janë shumë të dhënë.

Shpërndaje në: