Ja sa është rritur djali i Lorik Canës (Foto)

Ja sa është rritur djali i Lorik Canës (Foto)

Në një foto të postuar në Instagram shihet se djali i tij është rritur mirëpo e shohim vetëm nga prapa dhe Loriku ka shkruar një zemër së bashku me foton. /10minuta

Shpërndaje në: