Ja sa paguhet për një mbrëmje Labinot Tahiri (Video)

Labinot Tahiri së fundmi ka zyrtarizuar kandidaturën për kryetar të Komunës së Ferizajt nga radhët e Aleancës Kosova e Re.

Periskopi.com Showbiz

Në emisionin “Kojshia Show”, Labi ka folur për karrierën e tij si këngëtar.

Autori i emisionit i zbuloi atij se paguhet 5000 euro për vetëm një mbrëmje.

Këto shifra Labi nuk i mohoi, madje buzëqeshi dhe tha se të ardhurat nga muzika janë të mira.

Shikoni emisionin nga minuta e 7’të

https://www.youtube.com/watch?v=iVT2AwikW9M