Ja si e festoi AlbërieHadërgjonaj ditën e Amerikës (Video)

Ja si e festoi AlbërieHadërgjonaj ditën e Amerikës (Video)

Edhe këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj e ka festuar sot ditën e pavarësisë së SHBA-ve.

Këngëtarja, e cila prej vitesh jeton mes Shqipërisë dhe New Yorkut, ka vendosur që këtë ditë ta festojë në praninë e miqve të saj në Amerikë.

Në disa imazhe që Hadërgjonaj ka publikuar në InstaStory, ajo shfaqet teksa vallëzon pa pushim pranë miqve dhe vajzës së saj Anxhelinës.

Përkundër viteve që kalojnë, ajo duket më se e freskët dhe në top formë.

E veshur me një fustan portokalli, Albëria dukej një zonjë e vërtetë, teksa festonte plot ndjenjë festën e 4 korrikut. /Telegrafi/

https://www.facebook.com/180099715689705/videos/457179054648435/

Shpërndaje në: