Jahja Kokaj mesazh të rinjve: Ndërtoni trupin, rrisni koeficientin e inteligjencës

Jahja Kokaj mesazh të rinjve: Ndërtoni trupin, rrisni koeficientin e inteligjencës

Deputeti nga radhët e VV’së, Jahja Kokaj në një intervistë për Periskopin ka folur për intelegjencën artificiale, dhe rrezikun që mundet me u kanos qenia njerëzore nga kjo gjë, shkruan Periskopi.

Kokaj i ka bërë thirrje të rinjëve që të rrisin koeficientin e inteligjencës

 

VIDEO

Shpërndaje në: