“Je shumë sexy”, banorja e re i përshpërit në vesh Donaldit

Periskopi.com Showbiz

Mbrëmë në Big Brother VIP është organizuar mbrëmja e vajzave, ku djemtë ua kanë përgatitur atyre ushqimin dhe u kanë shërbyer.

Gjatë kohës sa po darkonin, vajzat kanë luajtur edhe një lojë. Secila që nuk i është përgjigjur pyetjes që i ka rënë, do të kishte një dënim.

Por, veprimi që ka marrë më shumë vëmendje, është ai i banores së re, Einxhel. Ajo i është ofruar Donaldit, dhe i ka përshpëritur në vesh.

“Je shumë sexy”, dëgjohet duke i thënë ajo Donaldit.

Pas kësak, Donaldi duket sikur është paksa i habitur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)