Jennifer Aniston po shmang nga rutina e saj njerëzit që nuk janë vaksinuar

Periskopi.com Zoya

Jennifer Aniston shmang nga rutina e saj njerëzit që kanë refuzuar të vaksinohen.

Ylli i ‘Friends’ ka pranuar se i vjen keq për faktin që detyrohet të ndalojë takimin me ata që nuk janë të gatshëm vaksinohen.

Ajo i tha revistës amerikane InStyle: “Ende ka një grup të madh njerëzish që janë anti-vaksinës ose thjesht nuk i dëgjojnë faktet. Është një turp i vërtetë.”

“Unë mendoj se është detyrimi juaj moral dhe profesional për t’u informuar, pasi ne nuk jemi të gjithë të testuar çdo ditë. Është e ndërlikuar sepse secili ka të drejtën e mendimit të tij – por shumë opinione nuk janë të bazuara në asgjë përveç frikës ose propagandës. ”

Aktorja 52-vjeçare ka qenë duke xhiruar sezonin e dytë të “The Morning Shoë” në mes të pandemisë dhe përshëndeti ekipin e epidemiologjisë që ata kishin në xhirime, gjë që e bëri atë të ndihej e qetë duke shkuar në punë.

Ndërkohë, Jennifer këmbënguli se ajo nuk ka në plan të lërë aktrimin së shpejti.

Shpërndaje në: