Jennifer Lopez shfaqet në super formë, vitet mbesin veç numër për të (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Jennifer Lopez është njëra nga këngëtaret por edhe aktorët më të bukura në botë.

Edhe pse ka mbushur përplot 48 vjeç, Jennifer po ruan me shumë zili format e saj trupore e sigurisht edhe veshjen.

Së fundi, ajo është fotografuar në Los Angelos teksa ishte e shoqëruar me të dashurin e saj, Alex Rodriguez.

Ndryshe, pantallonat e gjerë dhe bluza e zezë e bënin të dukej shumë e thjeshtë.

Shpërndaje në: