Jep dorëheqje trajneri i Hajvalisë

Jep dorëheqje trajneri i Hajvalisë

“Jam larguar nga Hajvalia. Klubi mbeti pa organizim, thuajse ishim vetëm ne dhe futbollistët. E kisha vështirë t’i motivojë lojtarët, të cilët ishin pa paga”, deklaroi Keçi për “GazetaOlle.com”.

“Rezultatet nuk ishin pozitive dhe bashkarisht vendosëm ta ndërprejmë bashkëpunimin”, shtoi ai.

Pas 12 ndeshjeve, Hajvalia është në vendin e fundit me 6 pikë.

Shpërndaje në: