Jesus me asistimin e vitit, Sterling nuk fal asgjë

Periskopi.com Sporti

Manchester City është duke e mposhtur Atalanten në udhëtim me rezultat 0-1, shkruan Periskopi.

Golin e vetëm në këtë takim e ka shënuar sulmuesi i cili është duke kaluar në formën e tij më të mirë, Sterling.

Por, asistimi i sulmuesit brazilian, Gabriel Jesus, ishte për t’u duartrokitur.

Më poshtë e gjeni asistimin brilant, dhe golin: /Periskopi/

 

Shpërndaje në: