Jorginho e bën m*t, Jadon Sancho shkund Chelsean pas një gabimi horror

Periskopi.com Sporti

Manchester Unitedi ka kaluar në epërsi si mysafir i Chelseat, në ndeshjen e vlefshme për javën e 13 në Premier League.

Jorginho ia fali një top në kundërsulm Man Unitedit, dhe me numra në avantazh, Jadon Sancho realizoi në minutën e 50.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO