Jorginho rregullon gjërat, shënon dhe barazon kundër Man Unitedit

Periskopi.com Sporti

Chelsea ka barazuar rezultatin në 1-1 si nikoqir i Manchester Unitedit në ndeshjen e vlefshme për javën e 13 në Premier League.

Jorginho ka realizuar në minutën e 67, duke qëlluar në anën e djathtë të portierit David de Gea.

Kujtojmë se pikërisht Jorginho ishte fajtor për golin e epërsisë së Unitedit, duke ia falur topin Jadon Sanchos.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO