Joshua dhe Usyk zbresin në ring, gjithçka gati – këtu mund ta shihni meçin

Periskopi.com Sporti

Gjithçka është gati tani për duelin e shumëpritur mes Anthony Joshua dhe Oleksandr Usyk.

Dy boksierët kanë zbritur në arenën në stadiumin e Tottenham Hotspur, për duelin e madh, shkruan Periskopi.

Në këtë mbrëmje do të kontestohen titujt e kampionit të cilët mbahen nga Joshua.

Për ta parë meçin klikoni KËTU./Periskopi/

Shpërndaje në: