Joshua ka pësuar lëndim të rëndë – kështu duket fytyra e tij pas duelit ndaj Usyk

Periskopi.com Sporti

Anthony Joshua është rrahur keq në stadiumin e Tottenham, në duelin ndaj Usyk.

Oleksandr Usyk ka qenë dominues dhe kjo u vërtetua ehde nga vendimi i jurisë, të cilët me vendim unanim i dhanë titullin e kampionit ukrainasit.

Por, një rezultat të meçit e tregon edhe fytyra e Joshua. Britaniku ka pësuar një lëndim në sy, përcjell Periskopi.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet se si dukej Joshua. /Periskopi/

Shpërndaje në: