Juristja shqiptare i çmend meshkujt me format e saj bombastike

Redona Koçi është bukuroshja shqiptare që ka mbaruar për juridik, por që ka edhe një pasion të cilin nuk e lë kurrë pas dore, modelingun.

Periskopi.com Showbiz

E re, tërheqëse dhe shumë joshëse, mund të themi se, Redona është nga ato modele që i ka lënë të gjithë pa fjalë me format trupore.

Në fotot e mëposhtme mund të gjeni disa nga fotot e bëra nga ajo. Sigurisht mos prisni ta shihni me me pelerinë, apo me Kushtetutën e Shqipërisë në duar./JOQ/

11745335-948322388584388-6490833394770260555-n

redona_koci_sexy51478207111

redona_koci_sexy61478207109

cx0mm-zwqaen_yu