Juve barazon kundër Lyonit, zotëri penalltia bën atë që di të bëjë më së miri

Periskopi.com Sporti

Juventusi ka barazuar rezultatin kundër Lyonit, në ndeshjen e dytë të fazës së eleminimit direkt në Champions League.

Mbreti i këtij kompeticioni dhe i Champions Leagues, Cristiano Ronaldo ka realizuar për 1-1 nga penalltia në minutën e 43-të.

Shikoni golin më poshtë. /Periskopi.com/

 

Shpërndaje në: