Juventusi arrin marrëveshje me Zaniolon

Periskopi.com Sporti

Juventusi ka arritur marrëveshje me mesfushorin ofanziv të Romës, Nicolo Zaniolo.

Kështu të paktën bëri të ditur Tuttosport, të cilët thonë se palët në parim janë pajtuar për një kalim në Torino.

Bisedimet janë ende duke vazhduar ende.Aktualisht negociatat po fokusohen te paga dhe bonuset që do t’i fitojë agjenti i lojtarit.

Mbetet të shihet se si do të rrjedhë kjo situatë.