Juventusi shkund Salernitanan për herë të dytë, shënon ai që më së paku pritet (goli ëshë anuluar)

Periskopi.com Sporti

Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0 si mysafir i Salernitanas, shkruan Periskopi.

Giorgio Chiellini ka shënuar për avantazhin e dytë të Juves.

Pas një supergoditjeje të Juan Cuadrados nga distanca, topi u kthye dhe përfundoi në këmbët e qendërmbrojtësit, i cili qëlloi nga afërsia në minutën e 28.

Sidoqoftë, goli u vonua në vazhdim, pasi ne e kishim publikuar lajmin dhe, meqë ne punojmë me shpejtësi të dritës, tashmë është lansuar në rrjet.

Shikoni golin  (e anuluar për shkak të pozitës jashtë loje) më poshtë. /Periskopi.com/

VIDEO