Juventusi vulos fitoren qysh në pjesën e parë: Shënon edhe dy herë brenda tre minutave

Periskopi.com Sporti

Juventusi ka shënuar edhe dy gola të shpejtë dhe tash po avancon 3-0 si mysafir i Malmos në Champions League, shkruan Periskopi.

Në fakt, biankonerët shënuan dy gola për tre minuta për ta vulosur fitoren qysh në pjesën e parë, nëse nuk ndodhë mrekullia.

Fillimisht Paulo Dybala realizoi për 2-0 në minutën e 43-të.

VIDEO

Vetëm tre minuta më vonë, Alvaro Morata realizoi për 3-0. /Periskopi.com/

VIDEO

Shpërndaje në: