Kajtazi: Këta nuk e di a po e konsiderojnë këtë popull budall a?

Periskopi.com Lajme

Gazetari  Vehbi Kajtazi ka thënë se kryeministri Albin Kurti po manipulon dhe po diskriminon qytetarët sa i përket ngritjes së çmimit të rrymës, transmeton Periskopi.

‘’Nuk e di a po e konsiderojnë këtë popull budall a cka tjetër. Na ka gënjy. Nuk ka pasë qasje të barabartë për gjithë qytetarët e Kosovës. KEDS duhet të nacionalizohet dhe ta bëjë faturimin në very. Spo e bën asnjërën prej këtyre. Po deyrohemi me pagu në katërfish energjinë elektrike’’, ka thënë ai në Debat Plus.PERISKOPI/