Kallet loja: Sheshi i Lipjanit i stërmbushur me përkrahës të Imri Ahmetit

Periskopi.com Lajme

Kandidati i LDK-së dhe kryetari aktual i Lipjanit, Imri Ahmeti ka falënderuar mijëra përkrahës gjatë një tubimi të fushatës zgjedhore.

Ahmeti ka shkruar ‘Te fala nga Lipjani! Faleminderit ’, duke ia bashkangjitur disa fotografi nga sheshi i stërmbushur më përkrahës të tij dhe LDK-së.

Postimi i tij: