Kandidati i Nismës: Sa ka realizu NISMA projekte, Opozita s’i numëron deri në fund t’vitit

Periskopi.com Lajme

Kandidati për Asamble Komunale nga NISMA Socialdemokrate, Vllaznim Krasniqi, ka drejtuar kritika në drejtim të kandidatëve të Opozitës në Malishevë.

Krasniqi në një postim të tij në facebook, ua ka kujtuar opozitarëve të tij se ” Sa Projekte ka realizu qeverisja e NISMAs në Malishevë, Opozita nuk i numëron dot deri në fund të vitit”.

Postimi i tij i plotë:

NJË GJË TA DI QYTETARI I MALISHEVËS! Sa ka ralizu PROJEKTE qeverisja e NISMAs në Komunën e Malishevës, KANDIDATËVE të OPOZITËS nuk ka me ju dal krejt KOHA e FUSHATËS vec me numëru ATO PROJEKTE! Ani pse shumë dhimbje që po PERJETOJMË çdo ditë, prap po dedyrohemi t’i kthehemo pak POLITIKAVE aktuale! E krej kjo vie ngase po më NXIT VERBËSIA dhe LIGESIA e KANDIDATEVE të OPOZITËS në Malishevë! Lutem të MIRËKUPTOHEM nga qytetarët!

Shpërndaje në: