Kapen ‘mat’ dy këngëtarët, konfirmohet lidhja mes tyre (Foto)

Kapen ‘mat’ dy këngëtarët, konfirmohet lidhja mes tyre (Foto)

Ata janë përfolur për një lidhje të mundshme dashurie, por të dy e kanë mohuar. 

Këtë herë faktet bëhen bashkë që ngrenë akoma më shumë dyshime se moderatorjadhe këngëtarja Klea Huta është në një lidhje me kantautorin Elgit Doda. Ata janë parë së bashku teksa pushojnë pranë detit.

Klea Huta është e angazhuar me prezantimin e spektaklit të këngës verore ‘Maratona e Këngës’ duke bërë  koncerte nëpër gjithë Shqipërinë. Por ai që nuk mungon është Elgiti i cili duket se i është vënë pas.

Edhe postimet e tyre në rrjetet sociale lënë të kuptohet se ndodhen në të njëjtin vend.

Klea gjithashtu ka pohuar mbrëmë tek ‘Zonë e Lirë’ se është në një lidhej po pa pranuar të thotë emrin e partnerit. Gjithashtu ajo ka konfirmuar se pushimet i kalon me familjen dhe të dashurin.

Pas këtyre fotove dyshimet shtohen, por nëse mes tyre ka diçka duhet të pohoet nga vetë protagonistët e historisë.

 

Shpërndaje në: