Kapet duke hedhur bërllok me traktor në qendër të Prishtinës, personi xhirohet dhe konfrontohet nga një qytetar

Periskopi.com Lajme

Një person është kapur duke hedhur mbeturina me traktor në rrugë. Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë, përkatësisht në lagjen ”Arbëria” derisa ka pasur një debat mes personit i cili ka hedhur mbeturina dhe atij që e ka filmuar ngjarjen.

Ky i fundit ka thënë se rastin do ta dërgojë edhe në polici.

Për më shumë shikone videon: