Kaq – VEDAT MURIQIIIIIIIIIIIIIIIIII

Kaq – VEDAT MURIQIIIIIIIIIIIIIIIIII

Vjen goli i gjashtë në takimin ndërmjet, Kosovës dhe Qipros, duel ky në kuadër të rundit të fundit për edicionin e sivjetëm në Ligën e Kombëve.

Golin e pestë për Kombëtaren e Qipros e ka shënuar Roberge në minutën e 83’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit 5:1.

VIDEO

Shpërndaje në: