Karlie Kloss del ‘shëtitje’ me të brendshme të kuqe për LOVE Advent

Karlie Kloss del ‘shëtitje’ me të brendshme të kuqe për LOVE Advent

24 vjeçarja shfaqet e bezdisur nga fustani që ka veshur dhe në një farë mënyre “detyrohet” të zhvishet dhe të dal me të brendshme të kuqe.

Lëvizjet e saj shoqërohet nga kënga klasike e Krishtlindjeve “Santa Baby” në version rock.

Në krahasim me video e mëparshme, kjo e 23 dhjetorit ka edhe doza humori. Për më tepër shihni videon e mëposhtme.

https://www.youtube.com/watch?v=pzGY6zws3Mo

Shpërndaje në: