Kë po e do tash Kristela?! (Foto)

Kë po e do tash Kristela?! (Foto)

Duke u kujdesur për veten më shumë se asnjëherë tjetër, ajo brenda këtyre muajve në rrjete sociale ka qenë më aktive se kurrë në postime ku ka spikatur me veshjen dhe format truproe.

E në një prej postimeve të fundit, ajo ka folur për dashurinë, jo ndaj dikujt tjetër por ndaj vetes. ‘P.S Duajeni veten tuaj njerëz’ – ka qenë mbishkrimi i Kristelës në imazhin e ri të shpërndarë në Instagram.

Duke qenë se dashuria e drejtuar tek vetja ka rezultuar e frytshme për Gjokën këta muaj, mbase këshilla e saj duhet marrë seriozisht! /Prive/

 

Shpërndaje në: