Kejvina tejet provokuese në foton e fundit

Periskopi.com Showbiz

Kejvina Kthjella është ndër vazjat më të bukura shqiptare.

Ish velina e “Xing”, në çdo foto që publikon në rrjetet sociale tërheqë vëmendjen e mediave.

Arsyeja është se shumica e fotove që poston janë tejet provokative.

Edhe në foton e fundit ajo ja ka arritur qëllimit, pasi ka mahnitur fansat me foton seksi.

Ai në një postim në Instagram, ajo është shfaqur me bikini ngjyrë të zezë dhe duket për mrekulli.

Shpërndaje në: