Kemali poston foto nga Maldives, çmend vajzat (Foto)

Kemali poston foto nga Maldives, çmend vajzat (Foto)

Edhe pse tashmë ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë më aktoren e njohur Fahriye Evcen, atë nde e ngacmojnë shumë ndjekëse në instagram, shkruan revista Kosovarja.

Burak është imazhi më i dashur dhe më i ndjekur nga të gjithë aktorët turk,

Tashmë pas martesës kanë filluar edhe muajin e mjaltit që gjegjësisht ndodhen në Mladives.

Imazhi që ka hedhur ka nxitur shumë komentuese, edhe pse i martuar t;ia shprehin dashurinë përmes komenteve.
Shikoni si duket ai…/Kosovarja/

Shpërndaje në: