Këngëtares së njohur i vdes babai nga Covidi

Periskopi.com Showbiz
Këngëtarja nga Gjilani, Shkenda Dubova, ka njoftuar miqtë e fansat se ka vdekur babai i saj.

Lajmin e ka bërë të ditur me anë të një postimi të ndarë me ndjekësit në InstaStory.

Në njoftimin për vdekjen e tij nuk janë bërë të ditura shkaqet.

Babai i Shkendës, Shaip Dubova, kishte punuar si kameraman në Radio Televizionin e Prishtinës, si dhe si fotograf i pavarur.

Shpërndaje në: