“Kërcyet, u dolën tangat”, eskalon debati mes banoreve të ‘Big Brother VIP’

Periskopi.com Showbiz

Sarah dhe Enxhëll kanë zhvilluar sot një debat të ashpër lidhur me një deklaratë të Sarës se Beniadës dhe Enxhëllit u kanë dal tangat teksa kanë kërcyer gjatë sfidës javore.

Enxhëll tha se është prekur nga kjo deklaratë e Sarës dhe nuk e pranoi kërkim faljes e kësaj të fundit.

Pas debatit dhe kërkim faljes, Sara ka shpërthyer në lot.

Në ndërkohë, në debat është përfshirë edhe Donaldi i cili tha se prova javore nuk është fituar falë vallëzimit të Enxhëll.